Jaunumi

Agromax apžvalga
Pasak FTS vykdomieji organai bendrovės neįtrauktos diskvalifikuotos asmenis. Mūsų produkcija dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys didelę patirtį, kurie nuolat tobulina savo žinias ir įgūdžius. 10 metų GC “Agromaks” iš smulkaus verslo tapo viena iš didžiausių gamybos įmonių Rusijoje ir NVS. Mūsų gamybos pajėgumai ir apimtys pieno įrangos padidėjo dešimt kartų.


Iš LLC “Agromax” įkūrėjai

Paspaudę “siųsti prašymą”, Sutinku su asmens duomenų tvarkymu. Portalo įgyvendinama pirkimų funkcionalumą didmeninių prekiautojų ir mažmeniniams klientams, suteikia patogų produkto paiešką įdomaus profilio.


Visi įrangą ir yra mūsų duomenų bazėje. Jūsų naršyklė neatitinka techninių reikalavimų, dirbant su kibirkštimi. Informacija

apie vykdymo procesą prieš «Cruise-Auto” negali būti rasta.


Medžiagų perspausdinti iš svetainės leidžiama gavus raštišką sutikimą svetainės administracija. Šiame leidinyje spausdinami straipsniai tarptautinės skubios paramos fondas JT Vaikų (UNICEF) ir “Gelbėkit vaikus” labdaros fondo “suteikti gyvenimą! “, Kuri yra perduodama iš 1 rublis kiekvienas žurnalo numeryje Parduodama, kad kiekvienas, kuris perka žurnalą, dalyvauja labdaros renginį. Žurnalas yra draugai su savo skaitytojais, publikuoti savo laiškus, piešiniai, istorijos, įdomūs receptai, amatų, ir tt yra.


Atsiliepimai Įmonės Agromaks

Agromax

Žemės ūkio bendrovė siūlo daugiausia brangus importuojamas įrangą pieno pramonėje. Gamybos ir pristatymo aukštųjų technologijų pieno įrangos ir specializuotų pieno sistemas žemės ūkio ir pramonės sektoriui Rusijoje ir NVS šalyse.


Yra paskelbtas neliesti atsiliepimų iš vaikų pradinio mokyklinio amžiaus. Detali informacija apie prekių ženklų, išradimų, naudingųjų modelių, įskaitant registracijos numeris, data, pradžios ir nutraukimo statusą.  • trąšos su dideliu skaičiumi mikroelementų, pirkti pirkti Ufa trąšų agromaks, trąšos vedlį.
  • UAB “Listerra” siūlo skystųjų kompleksinių trąšų su mikroelementais į kompleksonų forma savo pagamintą lapijos taikymo žemės ūkio kultūros.
  • lentelė pagrįsta duomenimis iš registro.
  • įmonės kortele galite pamatyti licencijuojamų veiklos rūšių organizacijos grafiko.

Mūsų klientai – šimtai pelningų gyvulininkystės įmonėse bei ūkiuose. Pagrindinis tikslas jos sukūrimo buvo pagaminti modernią pieno įrangą žemės ūkiui už prieinamą kainą, kuri yra kokybės nenusileidžia užsienio analogais. Rusijos Federacijos ir remti agroverslo plėtrą ir buvo įkurta gamybos įmonė fabrikas “IzhAgromax».


sudėtis yra visiškai suderinta su dirvožemio savybėmis, jis pasirenkamas taip, kad neturi neigiamo poveikio dirvožemio, yra saugus žmonėms ir gyvūnams. Narkotikų pagreitina sėklų dygimą, todėl yra plačiai naudojamas kaip mirkymas. Bendrovė buvo įregistruota prieš 11 metų, tai rodo, kad stabilų veikimą ir priežiūrą valdžios institucijoms. Jei esate savininkas arba šios bendrovės vadovas, galite pridėti arba redaguoti savo kontaktinę informaciją. Be to, jūs galite užsiregistruoti ir naudoti specialius tarifus puslapio valdymą.

F1.1310Ustavny kapitalo (akcinis kapitalas, įgaliotas lėšų, partnerių įnašai) 0tys. 2018Strahovye įmokos už privalomąjį socialinį draudimą laikinojo nedarbingumo ir motinystės rublių. 2018Strahovye ir kitos įmokos už privalomojo pensijų draudimo įskaityta Rusijos rublių į pensijų fondą. GodNaimenovanieSumma2018Strahovye įmokos už privalomąjį sveikatos draudimą nuo darbingo amžiaus gyventojų, kurie yra pervedami Federacinės Privalomas sveikatos draudimo fondo rublių biudžetą.


F2.2520Rezultat iš kitų operacijų, kurios neįtrauktos į grynosios pajamos (nuostoliai) perioda0tys. F1.1300Itogo pagal III skirsnis – Kapitalas ir

rezervy12987tys

.

Bet pačios medžiagos kopijavimas leidžiama su privaloma naudoti išteklių nuoroda. Jūsų naršyklė nepalaiko teikti visapusišką paramą JavaScripts, kad gali būti vėluojama į darbą remiantis portalo puslapiuose.


realiu laiku jūs galite pamatyti ne tik paskirtą datą, laiką ir kambarių skaičių, tačiau faktinis pradžios ir pabaigos laiką, kad visais klausimais, susijusių su bendrovės akcininkų susirinkime. Išnagrinėti pateiktų arbitražui bylose, susijusiose įmonėms pasirinktą laikotarpį, nes ieškovo ir atsakovo reikalavimų grafiką. Visą informaciją apie fizinių ir juridinių asmenų įkaitu. Informacija apie data ir numeris pranešimo, įkaito ir įkeisto turto, taip pat įkeitimo objektą. Paspaudę ant “Užsisakyti skambutį”, Sutinku su asmens duomenų tvarkymu.


Parduotuvės augalų apsaugos produktų ir trąšų Maskvoje

augalų pakyla iki ekstremalių temperatūros pokyčių ir drėgmės atsparumo trūksta. Agromaks Tsink200 – labai koncentruotas trąšas Top padažu, leidžianti kompensuoti cinko trūkumas augaluose visą auginimo sezono lapijos taikymo. Vandenyje tirpus ir membrana formos cinko pronikatel užtikrinti visišką absorbciją cinko ir padidinti elemento mobilumą augalų audiniuose. Cinko yra būtinas normaliam organizmo funkcionavimui augalų hormonų, nukleino rūgščių, padidėja žiedadulkes vaisingumo, stimuliuoja kalcio absorbciją. Azotobacter – pagreitina augimą, didina imunitetą ir kitais sodo augalais, žinoma praturtina dirvą

.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *