EMS Šeši Pack - neigiami komentarai, nuomonės, kaina, oficiali svetainė
Jaunumi

EMS Šeši Pack – neigiami komentarai, nuomonės, kaina, oficiali svetainė

EMS šešis paketas – raumenų stimuliatorius skirtas naudoti namuose, todėl per trumpą laiką sustiprinti raumenis, sumažinti riebalų kiekį ir pagerinti kūno reljefas. Treneris yra lengvai pridedamas prie probleminės srities kūno ir dirba kelių rūšių iš atsipalaidavimo ir masažo aktyvios stimuliacijos. Vos 20 minučių per dieną yra pakankamai greitai gauti formos.

Įrenginys ir charakteristikos yra EMS šešių pakuotėje

EMS šešis paketas yra alternatyva eiti į sporto su daug privalumų. Nereikia gaišti laiko kelyje iš namų į klubą, nereikia išnaudoti save su sunkiais kroviniais, nereikia praleisti daug pinigų sumas. Raumenų stimuliatorius yra išdėstyti taip,

kad po kelių savaičių duoti kūno formą, numesti

svorio ir pagerinti raumenų tonusą ir odos. Kaip yra simuliatorius?

Tai stilizuota diržas-plokštelė, kuri yra pritvirtinta prie pilvo arba kitose srityse. Diržinės įdėta elektrodų, kad pernešti kūno elektrinius signalus įvairaus intensyvumo viduje. Pagal jų įtaka raumenys sutartis, kaip, kada sportuoti.

didelis privalumas juostinio preso EMS šešis paketas yra galimybė naudoti bet kuriuo metu bet kurioje vietoje. Jūs galite tiesiog žiūrėti televizorių ar vaikščioti po parką, ir šiuo metu raumenys dirbs kaip treniruoklių salėje.

raumenų stimuliatorius yra skirta remti 6 skirtingas programas.

  • Silpnas ritmiškas darbas – režimas yra skirtas sumažinti įtampą raumenyse ir poilsiui. Tinka poilsiui po sunkios darbo dienos.
  • Giliai veiksmų – parengiamasis režimas intensyvios treniruotės. Apima šyla raumenis ir padidinti kraujo tekėjimą į srities problema.
  • Aktyvus mokymas -. Neatidėliotinas poveikis intensyvių srovių raumenys su stiprinimo ir mokymo tikslas
  • Režimas tingles ir ramina įtemptus raumenis, mažina nuovargį ir mažina skausmą.
  • nuolatinis šviesos poveikio -. Gerina tonusą ir odos elastingumą
  • Masažas tinka aktyviam įtaka riebalinio audinio ir svorio.

Jei praeiti visą mokymo kursą su raumenų stimuliatorius, tai užtruks 20-25 minučių. Per šį laikotarpį, sudėtingas režimai, sklandžiai, pakeičiančios viena kitą, bus parengti raumenis, mokyti ir daryti įtaką riebalinio audinio. Panaudojus simuliatorius, nejaučia skausmo, nes lengvai ir malonus masažas kaip paskutinio etapo mokymų.

EMS šešis paketas: kaina, pirkti per oficialioje svetainėje

Pirkti originalus EMS šešis paketas tik oficialiame gamintojo. Į prekybos centrai Sporto prekės raumenų stimuliacijos

vidaus vartojimui nėra įgyvendintos. Paraiška gali būti pateikta per formą pagrindiniame puslapyje arba kreipkitės į operatorių. Svetainėje teigiama kainas, nuolaidas ir akcijos, taip pat naudingos informacijos tiems, kurie nori išlaikyti jūsų kūno geros fizinės formos. Prekės siunčiamos paštu į visus Europos regionuose ir ne tik. Išankstinis mokėjimas yra būtinas produkto.

Indikacijos ir kontraindikacijos

raumenų stimuliatorius naudojimas EMS šešis paketas neturi kontraindikacijų, išskyrus vaikystėje, nėštumo ir pooperaciniu laikotarpiu. Bambos išvaržą Taip pat yra tiesioginis kontraindikacija treniruoklio naudojimo.

EMS šešis paketas, kaip nurodyta instrukcijoje:

  • korekcija pilvo raumenis;
  • nutukimas į pilvą;
  • stiprinti skeleto raumenų.

Naudojimo instrukcijos EMS šešis paketas

Raumenų stimuliatorius EMS šešis paketas

yra pritvirtintas prie pilvo su specialiais gelio pagalvėlės pagalba. Geriau sukibimo su oda, gali būti naudojama šiems tikslams, gelio. Modeliavimo veikia vienu akumuliatoriumi. Pakanka pasirinkti norimą režimą ir paspauskite START mygtuką.

Rinkinys pasirinktinai, galite įtraukti specialus mini žiedlapiai treniruokliai mokymui raumenų, rankų ir kojų. Jie dirba tuo pačiu principu, kaip ir pilvo diržas. Norėdami greitai pasiekti matomų rezultatų atliktų kasdien visiškai režimu pratimai korekcija. Po pasiekti norimų rezultatų, žaisti tik palaikomąjį treniruotės 2-3 kartus per savaitę.

Ne, & nbsp; ar tiesa EMS šešis paketas

EMS šešis paketas – treneris miniatiūros tingus arba labai užimtiems žmonėms. Jis leidžia jums mokyti jokios raumenų grupę be jų pačių fizinių pastangų. Šis rinkinys apima specialų mini žiedlapių. Jie dirba su mažais raumenų rankų, kojų ir pasvirusių raumenų pilvo srityje. Raumenų stimuliatorius gali būti imtasi kartu važiuoti, jis sveria mažai ir užima mažai vietos kelionių maišelį. Tai yra vienas iš svarbiausių privalumų simuliatorius. Didelio efektyvumo ir teigiami rezultatai patvirtina daugelio vartotojų atsiliepimus.

Teigiami klientų atsiliepimai EMS šešis paketas

Andrius, 40 metai,:

strong> pilvo raumenys linkę prarasti tonas gana greitai, ypač kai sukaupta poodinių riebalų. Kai juosmens pradėjo didėti, aš nusipirkau EMS šešių paketą. Tai tikrai veikia, kaip nurodyta svetainėje. Pirmieji rezultatai matyti po 10 dienų nuo kasdienio mokymo.

Kristina, 27 metai,,: Su raumenų stimuliatorius aš plonas juosmens 4 cm, raumenų įgijo tonas, toliau traukiniu. Laimingas. Bus užsisakyti dar mini žiedlapių už rankų ir kojų.

Timotiejus, 36 metai,: Esu praeityje grotuvas, po pėdos traumos paliko sportą, tapo treneris. Traumos periodiškai daro jaučiamas skausmas ir diskomfortas, todėl rimtų svorio mokymo Aš draudžiama. Norėdami palaikyti formą padeda EMS šešių paketą. Tai tikrai veikia. Mano žmona dabar per nunešė su šiuo treniruokliu. ji taip pat tinka.

You may also like...